salam salam2
قوانین و مقررات
قوانین و مقررات
  1. من می دانم و می‌پذیرم که همه محاسبات و تعاملات حسابداری و مالی من با تهران پرداخت مطابق قوانین موضوعه کشور، فقط به ریال می باشد. در نتیجه من می دانم و می پذیرم که اعتبار دلاری تخصیص داده شده به من در سایت تهران پرداخت، فقط جنبه علی الحساب و غیر قطعی دارد و صرفاً برای سادگی در فرآیند دریافت خدمات تهران پرداخت به صورت موقت و محدود و تا زمان انجام سفارش هایم، به حساب کاربری من در این سایت تخصیص داده شده است. در نتیجه در صورتی که به درخواست من و یا به هر دلیلی لازم باشد معادل ریالی مانده اعتبار دلاری حساب کاربریم، به حساب بانکی من واریز شود، مبنای محاسبه، مبلغ ریالی واریز شده توسط من می باشد و نه قیمت روز دلار. همچنین من می دانم و می پذیرم که در مواردی که میزان اعتبار دلاری من کمتر از زمان واریز ریالی توسط اینجانب باشد، مبنای محاسبه مبلغ بازپرداخت، معادل ریالی اعتبار من به قیمت دلار در زمان افزایش اعتبار در سایت می باشد و نه قیمت دلار در زمان بازپرداخت ریال توسط تهران پرداخت. به این ترتیب حق هر گونه ادعا یا اعتراض در رابطه با اثری که ممکن است افزایش یا کاهش قیمت دلار بر روی تعاملات ریالی من با تهران پرداخت داشته باشد را از خود سلب می نمایم.

لطفاً پیش از استفاده از سهند موارد زیر را رعایت نمایید:
  1. از طریق سامانه هوشمند پرداخت سهند تنها قادر به ثبت نام آزمون iBT در مراکز آزمون کشور ایران می باشید. لازم به ذکر است در سامانه هوشمند پرداخت سهند مراکز آزمون در کشورهای دیگر غیر فعال می باشد.
  2. پیش از شروع کار، ابتدا برای خود در وب سایت ETS، اکانت iBT ایجاد نمایید.
  3. اطمینان حاصل نمایید که با IP ایران هستید.
  4. در طول فرآِیند از کلیدهای Back و (F5 Refresh) استفاده نفرمایید. در صورت نیاز به بازگشت و یا برخورد با هرگونه پیام خطا، پنجره مرورگر خود را ببندید، دوباره وارد اکانت سهند خود شده و فرآیند را از نو آغاز نمایید.
  5. کل مدت زمان فرایند ثبت نام حداکثر می تواند تا 15 دقیقه به طول انجامد. پس از گذشت این زمان با پیام خطا مواجه می شوید و لازم است از نو وارد اکانت iBT خود شوید.
  6. از آنجا که در سهند هنگام ثبت نام نمی توانید 4 دانشگاه رایگان جهت ریپورت نمرات را اضافه نمایید، می توانید تا ساعت 10 شب قبل از امتحان، با ورود به اکانت iBT خود در سایت ETS.org این کار را انجام دهید.
  7. من می دانم در صورت کنسل کردن آزمون یا هر دلیل دیگری که باعث ریفاند شدن مبلغی به کارتهای سهند تهران پرداخت شود، معادل ریالی مبلغ ریفاند شده ظرف 4 تا 6 هفته و پس از کسر 5 درصد کارمزد ریفاند به قیمت روز دلار سایت به حساب من واریز می شود و از این رویه رضایت کامل دارم.
  8. از آنجا که در این روش، تمامی مراحل پرداخت توسط کاربر انجام می شود، مسئولیت هرگونه اشتباه کاربری بر عهده کاربر می باشد و سهند هیچگونه مسئولیتی در این رابطه ندارد.